Podívejte se, co přináší naše aktuality

Aktuality
Zavřít

Structural Generative Engineer

Navrhujte optimalizované konstrukce díky roli Structural Generative Engineer na platformě 3DEXPERIENCE. Structural Generative Engineer nabízí přístup ke kompletnímu Abaqusu a Tosce. Umožňuje tedy provádět širokou škálu strukturálních a termálních simulací, kalibrovat materiálové modely a provádět neparametrické optimalizace při nelineárních zatížení.

Popis

Navrhujte optimalizované konstrukce díky roli Structural Generative Engineer na platformě 3DEXPERIENCE. Structural Generative Engineer nabízí přístup ke kompletnímu Abaqusu a Tosce. Umožňuje provádět širokou škálu strukturálních a termálních simulací (statické úlohy, implicitní a explicitní dynamika), kalibrovat materiálové modely a provádět neparametrické optimalizace při nelineárních zatížení.

Typické úlohy:

 • Strukturální a termální analýzy
 • Parametrické studie pro prozkoumání možností při návrhu dílu
 • Topologická a tvarová optimalizace návrhu s uvažováním nelinearit v analýze
 • Parametrická optimalizace návrhu
 • Kalibrace materiálového modelu na naměřená data

Funkcionality a klíčové přínosy:

Optimalizované konstrukce: Tato role umožňuje inženýrům provádět simulace a prozkoumávat alternativní návrhy, aby vytvořili optimalizované lehké struktury.

Zlepšené rozhodování díky vyhodnocení mnoha alternativních návrhů: Structural Generative Engineer poskytuje prostředí pro vyhodnocení velkého počtu alternativních návrhů tak, aby bylo možné efektivněji učinit lepší rozhodnutí a najít optimální design.

Využití generativního návrhu v průběhu celého procesu návrhu: Tato role umožňuje využití generativního návrhu již od raných fází koncepčního designu.

Integrace designu a simulace bez nutnosti překladu dat: Structural Generative Engineer na platformě 3DEXPERIENCE je komplexní řešení propojující design a simulaci tak, aby bylo možné efektivně spolupracovat mezi odděleními designu a simulací bez potřeby překladu dat.

Kalibrace materiálových modelů: Structural Generative Engineer nabízí možnosti pokročilé kalibrace materiálových modelů podle naměřených experimentálních dat.

Ukázky

Varianty nákupu a licence

 • Nákup

  Pořízení trvalé licence je vhodné pro zákazníky, kteří hodlají software využívat v dlouhodobém horizontu. Cena licence se skládá z pořizovací ceny licence – investice, a roční maintenance, která umožňuje přístup k nejnovější verzi software a především technickou podporu od naší společnosti IDIADA. Takto pořízená licence je trvalá. Výhodou pořízení trvalé licence je i možnost zapojit se do rozvojových projektů EU, jako je například projekt POTENCIAL. V případě zájmu o čerpání dotací v rámci těchto projektů se na nás neváhejte obrátit.

 • Pronájem

  Pronájem licence je vhodný pro zákazníky, kteří potřebují vykrýt projektové špičky a nechtějí nakupovat novou trvalou licenci nebo pro ty, kteří chtějí být více variabilní. Pronájem licencí je možný na dobu od 3 měsíců do 3 let. Velmi oblíbený je roční pronájem, který umožňuje revizi licencí případně úpravu jejich skladby každý rok. Pokud zákazník nemá v úmyslu cokoliv měnit, licence se automaticky prodlouží.

 • Akademická licence

  Spolupráce s vysokými školami a univerzitami je pro nás velmi důležitá, a proto se je snažíme podporovat, jak nejlépe dovedeme. Pravidelně jsme partnerem studentských konferencí a jiných akcí. Dodáváme také licence, které jsou určené pro výukové účely a primární výzkum. Pokud se chcete o akademickém programu dozvědět více, rádi Vám poradíme.

 • Bezplatná Trial zkušební verze

  V rámci předprodejní podpory nabízíme zákazníkům možnost vyzkoušet si námi nabízený software bezplatně po dobu až jednoho měsíce. Součástí testování může být také základní proškolení a seznámení se software, abyste se při testování mohli plně věnovat úlohám, které budete v software řešit.

Kontaktujte nás

Rádi vám poradíme, software představíme a pomůžeme s jeho nasazením

Ing. Marek Linhart

Sales Manager