Podívejte se, co přináší naše aktuality

Aktuality
Zavřít

Durability and Mechanics Engineer

Simulujte komplexní statické a dynamické úlohy a ověřte životnost výrobku pomocí pokročilé role Durability and Mechanics Engineer integrované na platformě 3DEXPERIENCE. Durability and Mechanics Engineer Vám umožňuje provádět více krokové analýzy s využitím všech funkcí solveru Abaqus. Navíc máte možnost simulovat životnost a tím minimalizovat fyzické testy, snižovat cenu výrobku a předcházet únavovým poškozením.

Popis

Simulujte komplexní statické a dynamické úlohy a ověřte životnost výrobku pomocí pokročilé role Durability and Mechanics Engineer integrované na platformě 3DEXPERIENCE. Durability and Mechanics Engineer Vám umožňuje provádět více krokové analýzy s využitím všech funkcí solveru Abaqus. Navíc máte možnost simulovat životnost a tím minimalizovat fyzické testy, snižovat cenu výrobku a předcházet únavovým poškozením. Velkou výhodou je integrace do platformy 3DEXPERIENCE, která umožňuje snadnou spolupráci mezi všemi, kdo se podílí na vývoji produktu, práci na aktuálních datech a pokročilé možnosti vizualizace výsledků. Součástí role Durability and Mechanics Engineer je i možnost počítat až na 8 CPU bez nutnosti další investice.

Typické aplikace:

 • Analýza životnosti dílů 
 • Strukturální a termální simulace
 • Parametrické studie návrhů
 • Materiálové kalibrace

Funkcionality a klíčové přínosy:

 • Silné nástroje pro strukturální simulace: Durability Engineer umožňuje inženýrům simulovat strukturální, termální a únavovou odezvu produktů během návrhového procesu.
 • Předpověď únavové životnosti: Poskytuje nástroje pro simulaci únavové životnosti, umožňuje přesné předpovědi únavové životnosti a zajišťuje, že složité inženýrské produkty jsou navrženy s ohledem na životnost.
 • Snížení nákladů a zvýšení životnosti v provozu: Pomáhá minimalizovat fyzické testy a náklady na opravy tím, že umožňuje přesnější predikce životnosti produktů a minimalizuje redesign v pozdní fázi vývoje produktu.
 • Snadná spolupráce a sdílení výsledků: Poskytuje prostředky pro efektivní spolupráci a sdílení výsledků simulací.
 • Možnost provádět simulace v cloudu: Umožňuje provádět simulace buď lokálně až na 8 jádrech, nebo v cloudu pro zpracování větších modelů bez zatížení místního stroje.
 • Vizualizace výsledků: Umožňuje pokročilou vizualizaci výsledků, zejména pro velmi velké modely, snadnější interpretaci výsledků a rychlejší rozhodování.

Ukázky

Varianty nákupu a licence

 • Nákup

  Pořízení trvalé licence je vhodné pro zákazníky, kteří hodlají software využívat v dlouhodobém horizontu. Cena licence se skládá z pořizovací ceny licence – investice, a roční maintenance, která umožňuje přístup k nejnovější verzi software a především technickou podporu od naší společnosti IDIADA. Takto pořízená licence je trvalá. Výhodou pořízení trvalé licence je i možnost zapojit se do rozvojových projektů EU, jako je například projekt POTENCIAL. V případě zájmu o čerpání dotací v rámci těchto projektů se na nás neváhejte obrátit.

 • Pronájem

  Pronájem licence je vhodný pro zákazníky, kteří potřebují vykrýt projektové špičky a nechtějí nakupovat novou trvalou licenci nebo pro ty, kteří chtějí být více variabilní. Pronájem licencí je možný na dobu od 3 měsíců do 3 let. Velmi oblíbený je roční pronájem, který umožňuje revizi licencí případně úpravu jejich skladby každý rok. Pokud zákazník nemá v úmyslu cokoliv měnit, licence se automaticky prodlouží.

 • Akademická licence

  Spolupráce s vysokými školami a univerzitami je pro nás velmi důležitá, a proto se je snažíme podporovat, jak nejlépe dovedeme. Pravidelně jsme partnerem studentských konferencí a jiných akcí. Dodáváme také licence, které jsou určené pro výukové účely a primární výzkum. Pokud se chcete o akademickém programu dozvědět více, rádi Vám poradíme.

 • Bezplatná Trial zkušební verze

  V rámci předprodejní podpory nabízíme zákazníkům možnost vyzkoušet si námi nabízený software bezplatně po dobu až jednoho měsíce. Součástí testování může být také základní proškolení a seznámení se software, abyste se při testování mohli plně věnovat úlohám, které budete v software řešit.

Kontaktujte nás

Rádi vám poradíme, software představíme a pomůžeme s jeho nasazením

Ing. Marek Linhart

Sales Manager