Podívejte se, co přináší naše aktuality

Aktuality
Zavřít

Electromagnetics Engineer

Electromagnetics Engineer je role na platformě 3DEXPERIENCE zaměřená na simulaci a analýzu elektromagnetických jevů v produktech a systémech. Pomocí simulačních nástrojů řeší problémy s elektromagnetickou kompatibilitou (EMC) a elektromagnetickým rušením (EMI) v různých průmyslových odvětvích.

Popis

Electromagnetics Engineer je role na platformě 3DEXPERIENCE zaměřená na simulaci a analýzu elektromagnetických jevů v produktech a systémech. Pomocí simulačních nástrojů řeší problémy s elektromagnetickou kompatibilitou (EMC) a elektromagnetickým rušením (EMI) v různých průmyslových odvětvích. Electromagnetics Engineer využívá pro výpočty CST Studio Suite - přední software pro výpočty ve vysokofrekvenčním i nízkofrekvenčním pásmu a je integrován do platformy 3DEXPERIENCE. Výpočtáři tedy mají okamžitý přístup k nejaktuálnějším datům a mohou přímo zasahovat do vývojového cyklu výrobku.

Typické úlohy:

 • Analýza EMC a EMI produktů a systémů v souladu s normami a předpisy
 • Návrh a optimalizace elektromagnetických komponent a systémů
 • Simulace elektromagnetického chování produktů v reálných provozních podmínkách
 • Identifikace a řešení problémů s EMC a EMI v existujících produktech
 • Výpočet elektromagnetických polí a vlivů v komplexních systémech
 • Spolupráce s konstruktéry a inženýry na integraci elektromagnetických řešení do návrhů produktů
 • Podpora vývoje inovativních produktů s optimalizovanou elektromagnetickou kompatibilitou

Funkcionality a klíčové přínosy:

 • Přístup k špičkovým simulačním nástrojům: Electromagnetics Engineer má k dispozici portfolio simulačních nástrojů Dassault Systèmes včetně CST Studio Suite pro komplexní analýzu elektromagnetických jevů.
 • Pokročilé modelovací techniky: Electromagnetics Engineer využívá sofistikované modelovací techniky pro přesnou simulaci elektromagnetického chování produktů a systémů.
 • Intuitivní uživatelské prostředí: Platforma 3DEXPERIENCE umožňuje intuitivní a efektivní práci s nástroji pro simulaci a analýzu.
 • Zvýšení efektivity vývoje: Electromagnetics Engineer pomáhá zkrátit dobu vývoje produktů a optimalizovat náklady na prototypování a testování.
 • Zajištění elektromagnetické kompatibility: Simulace a analýza pomáhá zajistit soulad produktů s normami EMC a EMI a předcházet problémům v reálném provozu.
 • Zvýšení výkonu a spolehlivosti produktů: Optimalizované elektromagnetické vlastnosti produktů vedou k jejich vyššímu výkonu, spolehlivosti a životnosti.
 • Snížení dopadu na životní prostředí: Optimalizace elektromagnetických vlastností produktů může vést k menší spotřebě energie a materiálů a k celkově nižšímu dopadu na životní prostředí.

Ukázky

Varianty nákupu a licence

 • Nákup

  Pořízení trvalé licence je vhodné pro zákazníky, kteří hodlají software využívat v dlouhodobém horizontu. Cena licence se skládá z pořizovací ceny licence – investice, a roční maintenance, která umožňuje přístup k nejnovější verzi software a především technickou podporu od naší společnosti IDIADA. Takto pořízená licence je trvalá. Výhodou pořízení trvalé licence je i možnost zapojit se do rozvojových projektů EU, jako je například projekt POTENCIAL. V případě zájmu o čerpání dotací v rámci těchto projektů se na nás neváhejte obrátit.

 • Pronájem

  Pronájem licence je vhodný pro zákazníky, kteří potřebují vykrýt projektové špičky a nechtějí nakupovat novou trvalou licenci nebo pro ty, kteří chtějí být více variabilní. Pronájem licencí je možný na dobu od 3 měsíců do 3 let. Velmi oblíbený je roční pronájem, který umožňuje revizi licencí případně úpravu jejich skladby každý rok. Pokud zákazník nemá v úmyslu cokoliv měnit, licence se automaticky prodlouží.

 • Akademická licence

  Spolupráce s vysokými školami a univerzitami je pro nás velmi důležitá, a proto se je snažíme podporovat, jak nejlépe dovedeme. Pravidelně jsme partnerem studentských konferencí a jiných akcí. Dodáváme také licence, které jsou určené pro výukové účely a primární výzkum. Pokud se chcete o akademickém programu dozvědět více, rádi Vám poradíme.

 • Bezplatná Trial zkušební verze

  V rámci předprodejní podpory nabízíme zákazníkům možnost vyzkoušet si námi nabízený software bezplatně po dobu až jednoho měsíce. Součástí testování může být také základní proškolení a seznámení se software, abyste se při testování mohli plně věnovat úlohám, které budete v software řešit.

Kontaktujte nás

Rádi vám poradíme, software představíme a pomůžeme s jeho nasazením

Ing. Marek Linhart

Sales Manager