Podívejte se, co přináší naše aktuality

Aktuality
Zavřít

Antenna Magus

Pokročilý software pro návrh a analýzu antén a mikrovlnných systémů. Vyniká v oblasti nízkofrekvenčních a vysokofrekvenčních simulací, které jsou klíčové pro návrh radarů, komunikačních systémů, satelitních technologií a dalších mikrovlnných zařízení. Software nachází široké uplatnění v nejrůznějších průmyslových odvětvích, včetně telekomunikací, obrany, aerospace, automobilového průmyslu a medicíny.

Popis

Antenna Magus je pokročilý simulační software pro návrh a analýzu antén a mikrovlnných systémů. Umožňuje uživatelům provádět 2D a 3D simulace elektromagnetických vln s cílem optimalizovat výkonnost antén a mikrovlnných komponent v reálných podmínkách. Antenna Magus vyniká v oblasti nízkofrekvenčních a vysokofrekvenčních simulací, které jsou klíčové pro návrh radarů, komunikačních systémů, satelitních technologií a dalších mikrovlnných zařízení. Software nachází široké uplatnění v nejrůznějších průmyslových odvětvích, včetně telekomunikací, obrany, aerospace, automobilového průmyslu a medicíny.

Typické úlohy

 • Návrh a optimalizace antén pro různé aplikace, včetně mobilních telefonů, radarů, satelitů a bezdrátových sítí
 • Analýza elektromagnetického záření a kompatibility (EMC)
 • Simulace mikrovlnných obvodů a komponent
 • Výpočet zisku, směrovosti a impedance antén
 • Optimalizace rozložení mikrovlnného pole v mikrovlnných troubách a jiných zařízeních
 • Analýza vlivu lidského těla na mikrovlnné záření

Funkcionality a klíčové přínosy

 • Pokročilé modelování antén: Software umožňuje definovat komplexní geometrie antén a mikrovlnných komponent s vysokou přesností.
 • Multifyzikální simulace: Antenna Magus umožňuje simulovat vzájemné působení elektromagnetických vln s jinými fyzikálními jevy, jako je tepelná vodivost a mechanické deformace.
 • Možnost simulace komplexních sestav: Software umožňuje modelovat a simulovat rozsáhlé sestavy s velkým počtem komponent.
 • Vysoká přesnost a spolehlivost: Antenna Magus využívá robustní numerické metody a algoritmy, které zajišťují vysokou přesnost a spolehlivost výsledků.
 • Integrované nástroje pro pre- a post-processing: Software nabízí intuitivní nástroje pro přípravu a zpracování simulačních dat, včetně grafického rozhraní pro definování geometrie, materiálových vlastností a okrajových podmínek.
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní: Antenna Magus disponuje moderním a intuitivním grafickým uživatelským rozhraním, které usnadňuje práci i začátečníkům.

Ukázky

Varianty nákupu a licence

 • Nákup

  Pořízení trvalé licence je vhodné pro zákazníky, kteří hodlají software využívat v dlouhodobém horizontu. Cena licence se skládá z pořizovací ceny licence – investice, a roční maintenance, která umožňuje přístup k nejnovější verzi software a především technickou podporu od naší společnosti IDIADA. Takto pořízená licence je trvalá. Výhodou pořízení trvalé licence je i možnost zapojit se do rozvojových projektů EU, jako je například projekt POTENCIAL. V případě zájmu o čerpání dotací v rámci těchto projektů se na nás neváhejte obrátit.

 • Pronájem

  Pronájem licence je vhodný pro zákazníky, kteří potřebují vykrýt projektové špičky a nechtějí nakupovat novou trvalou licenci nebo pro ty, kteří chtějí být více variabilní. Pronájem licencí je možný na dobu od 3 měsíců do 3 let. Velmi oblíbený je roční pronájem, který umožňuje revizi licencí případně úpravu jejich skladby každý rok. Pokud zákazník nemá v úmyslu cokoliv měnit, licence se automaticky prodlouží.

 • Akademická licence

  Spolupráce s vysokými školami a univerzitami je pro nás velmi důležitá, a proto se je snažíme podporovat, jak nejlépe dovedeme. Pravidelně jsme partnerem studentských konferencí a jiných akcí. Dodáváme také licence, které jsou určené pro výukové účely a primární výzkum. Pokud se chcete o akademickém programu dozvědět více, rádi Vám poradíme.

 • Bezplatná Trial zkušební verze

  V rámci předprodejní podpory nabízíme zákazníkům možnost vyzkoušet si námi nabízený software bezplatně po dobu až jednoho měsíce. Součástí testování může být také základní proškolení a seznámení se software, abyste se při testování mohli plně věnovat úlohám, které budete v software řešit.

Kontaktujte nás

Rádi vám poradíme, software představíme a pomůžeme s jeho nasazením

Ing. Marek Linhart

Sales Manager